Jūsų patogumui taip pat siūlome užsisakyti montavimo paslaugą. Montavimo darbus atliekame kruopščiai, kokybiškai ir greitai. Pasirinkus mūsų montavimo paslaugą jūs būsite tikri, kad visi tvoros komponentai bus sumontuoti tinkamai. Mūsų ilgametė patirtis montavimo darbus leidžia atlikti ne tik kruopščiai, kokybiškai, bet ir greitai.

Tvoros stulpus, bortelius bei kitus komponentus sumontuosime ant iš anksto paruošto pagrindo.

Užsakius paslaugą pas mus atvykstame pas klientą. Įvertiname reljefą, gruntą ir viską suderinę iki smulkmenų su klientu paruošiame sąmatą paruošiamųjų bei montavimo darbų. Sulaukus patvirtinimo pradedame darbus.

  • Pirmas žingsnis yra pamato paruošimas (Niveliavimas, polių gręžimas, armavimas, pamatėlio paruošimas, betonavimas)
  • Elektros instaliacijos darbai (jei reikalinga atvedame laidus telefonspynei, vartų davikliams, vartų automatikai, apšvietimui...)
  • Montavimas(visų tvoros elementų išstatymas, išlyginimas taip pat jei reikalingas pripjaustymas)
  • Betono užpylimas(sumontuoti stulpai yra užpildomi betono mišiniu)
  • Pridavimas

Jei montavimo darbų paslaugos klientui nereikia, visada mielai konsultuojame kaip taisyklingai pasiruošti pagrindą ir sumontuoti tvoros elementus. Mums svarbu, kad mūsų gaminiai būtų sumontuoti tinkamai todėl nusprendus montuoti patiems patariame pasikonsultuoti su mumis. Mums bus malonu atsakyti į visus jums kylančius klausimus.

Darbų galerija